Demiryolu İnşaat Parçaları

Demiryolu endüstrisi için üretilen bazı ham ve işlenmiş ürünler aşağıda gösterilmiştir:

Çarpışma Tamponu

Çarpışma modülü, tampon gövdesinin dış yüzeyinden kesilmiş bir metal yonganın plastik deformasyonu prensibi ile çalışmaktadır. İlgili çalışma prensibinin ana avantajı çarpma modülünün tetikleme zamanını hassas bir şekilde belirlemesidir. Çarpışma tamponunun optimum çalışma parametresi -40 ° C ila +50 ° C aralığıdır. Çarpışma tamponunda emilime tabii olan enerji seviyesi müşterinin talebi doğrultusunda modülün enine kesitinin güncellenmesi ile ayarlanabilmektedir.

Kayıt Aparatı

Yüksek performanslı bir elastomer damperi ve katı elastomerden yapılmış paralel bir yay elemanından oluşan kayıt aparatının optimum çalışma sıcaklığı -60 ºC ile +50 º C aralığındadır. İlgili kayıt aparatının ana avantajı, basit bir tasarım ve düşük bakım maliyeti ile uzun bir yaşam süresi sağlamasıdır.

Amortisör

Ağır lokomotif yapısında kullanım için geri dönüştürülebilir malzemeden oluşturulmuş teknik parametreleri ağır kütlelerde çalışmaya uygun olan amortisörlerdir. Gerekli sıcaklık aralığında çalışması halinde güvenilir ve verimli bir operasyon sunmaktadır.

Çekme Çubukları

Çekme çubukları ağır lokomotif – yolcu ve yük vagonları için geri dönüştürülebilir katı elastomer yaylı malzemeden yapılmış olup, kompakt bir tasarıma sahiptir. Optimum çalışma sıcaklığı -40 ° C ila +50 ° C aralığındadır.